2017. december 14., csütörtök
Szilárda

Sport XXIII.kerület

Albert váltja Lisztest

Az már köztudott volt, hogy Lisztes Krisztián az év végén távozik a Soroksár labdarúgó csapatának éléről. A korábbi ferencvárosi kedvencet újabb fradista váltja a kispadon. Albert Flórián az idei szezonban bajnoki címre vezette a harmadosztályú Budaörs csapatát, onnan teszi át székhelyét a Haraszti útra.

albert

• Koriközpont épül Budapest szívében

Koriközpont épül Budapest szívében

Nem oly régen még az volt a terv, hogy olimpiára is alkalmas velodrome-ot építenek a Millenáris kerékpárpályára. A tervekből azonban nem lett semmi, és már-már, kis túlzással, elrohad a magyar sport bölcsőjeként ismert ikonikus pálya, ám most kiderült, 43 milliárdos beruházással oda épül a Nemzeti Korcsolyázó Központ.

• Hosszú Katinka aranyérmes 400 méter vegyesen

Hosszú Katinka aranyérmes 400 méter vegyesen

Hosszú Katinka nyerte Magyarország első aranyérmét a koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokságon: a háromszoros olimpiai bajnok címét megvédve győzött a 400 méter vegyes szerdai döntőjében.