CHF: 288,65 Ft
2017. március 28., kedd
Gedeon, Johanna

Negyeddöntőben a házigazda franciák

Lyon, 2016. június 26. A francia Antoine Griezmann (b) ünnepel csapattársával, Olivier Giroud-val, miután gólt szerzett a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntőjének Franciaország - Írország mérkőzésén a lyoni stadionban 2016. június 26-án. (MTI/EPA/Jurij Kocsetkov)

Lyon, 2016. június 26.
A francia Antoine Griezmann (b) ünnepel csapattársával, Olivier Giroud-val, miután gólt szerzett a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntőjének Franciaország – Írország mérkőzésén a lyoni stadionban 2016. június 26-án. (MTI/EPA/Jurij Kocsetkov)

Az írek Brady második percben, büntetőből lőtt góljával szerezték meg a vezetést, s bár a franciáknak sokáig nem volt válaszuk erre, a második félidő elején Griezmann duplájával megfordították és megnyerték a mérkőzést. Brady az Eb-k történetének leggyorsabb tizenegyesből lőtt gólját szerezte (1:58 perc).

A házigazdák a negyeddöntőben a hétfő esti Anglia-Izland összecsapás győztesével találkoznak majd.