CHF: 282,10 Ft
2017. május 29., hétfő
Magdolna

Döntetlent játszottak a pólósaink

Az utolsó másodpercekben egyenlített Szerbia vízilabdacsapata, ezzel a riói nyári olimpia férfi vízilabdatornája A csoportjának 1. fordulója döntetlennel végződött. Magyarország – Szerbia 13-13.

Benedek Tibor együttese egészen az utolsó pillanatig vezetett a rendkívül látványos, kemény és gólgazdag mérkőzésen.

Nagy Viktor az utolsó percben lesérült, így le kellett cserélni a magyar kapust.

A magyar válogatott két nap múlva az ausztrálokkal, majd a görögökkel, a japánokkal, végül augusztus 14-én a házigazda brazilokkal játszik a csoportban, melyből az első négy helyezett jut a negyeddöntőbe.

Rio de Janeiro, 2016. augusztus 6. Szivós Márton örül az első magyar gólnak a 2016-os riói nyári olimpia férfi vízilabdatornája A csoportjának 1. fordulójában játszott Magyarország - Szerbia mérkőzésen a Rio de Janeiró-i Maria Lenk Uszodában 2016. augusztus 6-án. MTI Fotó: Illyés Tibor