CHF: 276,39 Ft
2017. július 25., kedd
Kristóf, Jakab

A negyedik helyen végeztek Tótkáék

Itt mindent megtudsz arról, milyen helyezéseket értek el a magyar sportolók csütörtökön Rióban.

16:20

A 75 kilogrammosok között szereplő Németh Zsanett technikai tussal kikapott a nyolcaddöntőben, így már csak a vigaszágban bízhat a riói olimpia birkózóversenyeinek csütörtöki napján.

Az idén U23-as Európa-bajnok Németh Zsanett az ötkarikás ezüst- és bronzérmes Guzel Manyurova ellen kezdte meg szereplését, s kevesebb mint két és fél perc alatt 12-2-es vereséget szenvedett.

Németh akkor küzdhet tovább a vigaszágon, ha a kazah döntőbe jut.

15:00

Minimális különbséggel a negyedik helyen végzett a Tótka Sándor, Molnár Péter kajakos páros 200 méteren a riói olimpia csütörtöki versenynapján.

A világbajnoki címvédő kettős – amely a válogatót megnyerő, de utóbb doppinggyanú miatt az utazók közül kizárt Horváth Bence és Szomolányi Máté helyett jutott az utolsó pillanatban indulási joghoz – szoros versenyben maradt le a dobogóról, három századon múlt az éremszerzése.

14:33

A kenus Hajdu Jonatán második lett a B döntőben, így a 10. helyen végzett 200 méteren a riói olimpián.

A Dunaferr 20 éves ifjúsági világbajnoka szerdán negyedikként zárt a középfutamában, ezzel lecsúszott a fináléról, de azt nyilatkozta, hogy szeretné megnyerni a B döntőt. Nagyon kicsin múlt, hogy ez nem sikerült neki.
Csütörtöki futamában jól kapta el a rajtot, a sprinttáv nagy részében az élen haladt a 4-es pályán, de a végéhez közeledve az 5-ösön mellette lapátoló cseh Martin Fuksa egyre jobban megközelítette, majd hajóját jobban rúgva be meg is előzte őt.

14:20

A hetedik helyen végzett a Hufnágel Tibor, Ceiner Benjámin kajakos duó 1000 méteren a riói olimpián.

A csütörtöki döntőben sokáig a nyolcadik helyen haladt a honvédos kettős, de a hajrában a szlovák egységet meg tudta előzni.

Győzött a tavaly világbajnok Max Rendschmidt, Marcus Gross német duó. Ebben a számban a Dombi Rudolf, Kökény Roland páros volt a címvédő.