EUR: 309,13 Ft
CHF: 288,92 Ft
2017. március 28., kedd
Gedeon, Johanna

Sport

Ma nekik drukkolunk! Itt megnézheted, kik versenyeznek szombaton!

Az első magyar sportolók a pénteki megnyitó után, azaz szombaton megkezdik szereplésüket a XXXI. nyári olimpián, Rio de Janeiróban.

augusztus 6., szombat (zárójelben a helyi idő):

———————————————–

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)

19.30 (14.30): női egyes, 1. forduló: Lovas Petra – Nadeen El-Dawlalty (egyiptomi)

21.45 (16.45): férfi egyes, 1. forduló: Pattantyús Ádám-Kirill Gerasszimenko (kazah)

VASÁRNAP 2.15 (szombat 21.15): női egyes, 2. forduló: Póta Georgina-Hana Matelova (cseh)/Mo Zhang (kanadai)

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 48 kg (Csernoviczki Éva), előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): női 48 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.40 (8.40): férfi egypár, előfutam: Pétervári-Molnár Bendegúz

15.50 (10.50): férfi kormányos nélküli kettes, előfutam: Simon Béla, Juhász Adrián

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

13.30-14.20 (08.30-09.20): női légpuska (Miskolczi Julianna), alapverseny, 40 lövés

15.30-16.00 (10.30-11.00): női légpuska, döntő

18.00-19.15 (13.00-14.15): férfi légpisztoly (Tátrai Miklós), alapverseny, 60 lövés

20.30-21.00 (15.30-16.00): férfi légpisztoly döntő

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

19.30 (14.30): férfi selejtező, lólengés, második csoport: Hidvégi Vid

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-20.30 (13.00-15.30) előfutamok:

18.00-18.24 (13.00-13.24): férfi 400 m vegyes (Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid)

18.27-18.45 (13.27-13.45): női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána)

18.48-19.15 (13.48-14.15): férfi 400 m gyors (Bernek Péter, Kis Gergő)

19.18-19.50 (14.18-14.50): női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

19.53-20.14 (14.53-15.14): férfi 100 m mell (Gyurta Dániel)

20.17-20.30 (15.17-15.30): női 4×100 m gyorsváltó

VASÁRNAP 03.00-04.55 (22.00-23.55) elődöntők, döntők:

03.00 (22.00) férfi 400 m vegyes DÖNTŐ (Gyurta Gergely?, Verrasztó Dávid?)

03.11-03.21 (22.11-22.21): női 100 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?)

03.24 (22.24): férfi 400 m gyors DÖNTŐ (Bernek Péter?, Kis Gergő?)

03.45 (22.45): női 400 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka?, Jakabos Zsuzsanna?)

04.06-04.16 (23.06-23.16): férfi 100 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?)

04.19 (23.19): női 4×100 m gyorsváltó DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-19.05 (9.00-14.05): női párbajtőr egyéni a negyeddöntőig

16.45 (11.45): a legjobb 16 közé jutásért: Szász Emese-Julija Beljajeva (észt)

21.00-23.05 (16.00-18.05): női párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

férfi csoportmérkőzés, 1. forduló:

A csoport:

14.00 (9.00): Magyarország-Szerbia

Címkék

Kapcsolódó Cikkek

  • Vb-selejtezők: a neheze még hátravan

    Vb-selejtezők: a neheze még hátravan

    Félidejéhez érkezett a 2018-as oroszországi labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozata. Bár egyelőre még korai lenne hosszú távú következtetéseket levonni egy-egy válogatott részvételi esélyeiről, több csoportban is vannak érdekességek.

  • A Napoli edzője Arany Kispadot nyert

    A Napoli edzője Arany Kispadot nyert

    Maurizio Sarri, a Napoli labdarúgócsapatának trénere kapta meg a 2015/2016-os olasz szezon legjobb edzőjének járó díjat, a Panchina d’Orót (Arany Kispad).