2017. december 12., kedd
Gabriella

Sport

Nekik szurkolunk pénteken!

A magyar érdekeltségű program a riói olimpia pénteki versenynapján.

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal)


14.30-17.20 (9.30-12.10) – délelőtti program

14.35-15.00 (9.35-10.00): hétpróba, 100 m gát (Zsivoczky-Farkas Györgyi, Krizsán Xénia)


15.05-15.53 (10.05-10.53): női súlylökés selejtező (Márton Anita)

15.50-18.08 (10.50-13.08): hétpróba, magasugrás (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

15.55-16.47 (10.55-11.47): férfi diszkoszvetés selejtező B csoport (Kővágó Zoltán)

19.30-21.10 (14.30-16.10)- délutáni program

19.30-21.10 (14.30-16.10): férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté)

SZOMBAT 1.20-04.25 (20.20-23.25) – esti program

1.35-2.23 (20.35-21.23): hétpróba, súlylökés (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

3.00-4.00 (22.00-23.00): női súlylökés döntő (Márton?)

3.05-3.27 (22.05-02.27): hétpróba, 200 (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi +100 kg (Bor Barna), előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi +100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

17.50 (12.50): férfi egypár C/D középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz)

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

18.00 (13.00): férfi 75 kg nyolcaddöntő: Harcsa Zoltán-Arslen Lopez (kubai)

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-20.15 (13.00-15.20) előfutamok:

18.29 (13.29): női 50 m gyors (Molnár Flóra)

18.58 (13.58): férfi 1500 m gyors (Rasovszky Kristóf)

20.10 (15.10): férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely)

20.58 (15.58): férfi 4×100 m vegyesváltó (Magyarország)

SZOMBAT 3.00-4.55 (22.00-23.30) elődöntők, döntők:

3.03 (22.03): női 200 m hát DÖNTŐ (Hosszú Katinka)

3.12 (22.12): férfi 100 m pillangó DÖNTŐ (Cseh László)

3.20 (22.20): női 800 m gyors DÖNTŐ (Kapás Boglárka)

3.59, 4.06 (22.59, 23.06): női 50 m gyors elődöntő (Molnár Flóra?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): női (Cholnoky Sára) és férfi (Gádorfalvi Áron) szörf 10., 11., 12. futam, férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser 7., 8. futam

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-14.50 (09.00-09.50): férfi kisöbű szabadpuska fekvő (Sidi Péter, Szabián Norbert), alapverseny, 60 lövés

16.00-16.30 (11.00-11.30): férfi kisöbű szabadpuska fekvő, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

férfi csoportmérkőzés, 4. forduló, A csoport:

14.00 (9.00): Magyarország-Japán

Címkék

Kapcsolódó Cikkek