2018. július 21., szombat
Dániel, Daniella

Egyéb Hódmezővásárhely

Pattanásig feszültek az izmok

Az ország minden területéről érkeztek versenyzők Hódmezővásárhelyre, hogy a Kriko Kupa 6.0-n megmutassák izmaikat egymásnak és a közönségnek. A 98 versenyző 28 kategóriában versengett, hogy elnyerjék a zsűri és a nézők kegyeit.

A Kriko Kupa 6.0-n 28 kategóriában állhatnak színpadra a testépítő hölgyek és urak.

A nemzeti bajnokság és regionális tehetségkutató verseny izmoktól duzzadó férfiakat és hölgyeket vonultatott színpadra. Mindenki próbálta a legjobb formáját hozni, hiszen egy-egy ilyen versenyre rengeteget készülnek a testépítők, és az ilyen megmérettetések a legalkalmasabbak arra, hogy megmutassák, hol tartanak.

A megelőző években a Kriko Kupa világbajnoki kvalifikációs verseny is volt. Az idén azért nem, mert előrehozták a világbajnokságot, amit Mongóliában rendeztek meg.

Nem volt egyszerű dolga a zsűrinek, minden versenyző százszázalékosan felkészült. A 15 bíró mindegyike európai engedéllyel rendelkezik, így nemcsak a versenyzők, a döntőbizottság tagjai is nemzetközivé emelték a rendezvényt. A megmérettetés koronájaként az egyes kategóriák győztesei közül hirdettek egy abszolút bajnokot is, mind a férfiak, mind a hölgyek közül. A versengést a közönség is élvezte, tapssal és bekiabálással buzdították ismerősüket, társukat.

Az urak mellett a hölgyek is odatették magukat.