CHF: 280,97 Ft
2018. június 21., csütörtök
Alajos, Leila

A Manchester City 19 éves brazil csatárt igazolt

A Manchester City leigazolta a 19 éves brazil Gabriel Jesust, aki már szombaton, a Tottenham Hotspur elleni bajnokin pályára léphet.

Az angol klub már nyáron előszerződést kötött a csatárral, akit az egyik legnagyobb brazil tehetségnek tartanak. A City 27 millió fontot (31 millió euró) fizetett érte.

Gabriel Jesus tavaly Rióban aranyérmet nyert a brazil olimpiai csapattal, a nagyválogatottban pedig eddigi hat meccsén öt gólt lőtt. A Palmeirasszal bajnoki címet szerzett, 45 találkozón 21-szer volt eredményes.