EUR: 311,10 Ft
CHF: 272,22 Ft
2017. szeptember 26., kedd
Jusztina

Sport

Itt a lista a vizes vb összes programjáról!

A 17. vizes világbajnokság úszóversenyeit július 23. és 30. között rendezik meg a Duna Arénában.

Július 23., vasárnap:

Előfutamok 9.30:

férfi 400 m gyors (Kalmár Ákos)

női 400 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)

férfi 100 m mell (Gyurta Dániel)

férfi 50 m pillangó (Cseh László)

női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána)

női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

férfi 4×100 m gyorsváltó (Magyarország)

női 4×100 m gyorsváltó (Magyarország)

Elődöntők, döntők 17.30:

férfi 400 m gyors (DÖNTŐ, Kalmár Ákos?)

női 400 m gyors (DÖNTŐ, Kapás Boglárka?, Késely Ajna?)

férfi 100 m mell (elődöntő, Gyurta Dániel?)

férfi 50 m pillangó (elődöntő, Cseh László?)

női 100 m pillangó (elődöntő, Szilágyi Liliána?)

női 200 m vegyes (elődöntő, Hosszú Katinka?, Jakabos Zsuzsanna?)

férfi 4×100 m gyorsváltó (DÖNTŐ, Magyarország?)

női 4×100 m gyorsváltó (DÖNTŐ, Magyarország?)

július 24., hétfő:

Előfutamok 9.30:

férfi 200 m gyors (Kozma Dominik, Bernek Péter)

női 1500 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)

férfi 100 m hát (Balog Gábor)

női 100 m hát (Hosszú Katinka)

női 100 m mell (Sztankovics Anna)

Elődöntők, döntők 17.30:

férfi 200 m gyors (elődöntő, Kozma Dominik?, Bernek Péter?)

férfi 100 m hát (elődöntő, Balog Gábor?)

női 100 m hát (elődöntő, Hosszú Katinka?)

férfi 100 m mell (DÖNTŐ, Gyurta Dániel?)

női 100 m mell (elődöntő, Sztankovics Anna?)

férfi 50 m pillangó (DÖNTŐ, Cseh László?)

női 100 m pillangó (DÖNTŐ, Szilágyi Liliána?)

női 200 m vegyes (DÖNTŐ, Hosszú Katinka?, Jakabos Zsuzsanna?)

július 25., kedd:

Előfutamok 9.30:

férfi 800 m gyors (Gyurta Gergely)

női 200 m gyors (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn)

férfi 50 m mell (Financsek Gábor)

férfi 200 m pillangó (Cseh László, Kenderesi Tamás)

Elődöntők, döntők 17.30:

férfi 200 m gyors (DÖNTŐ)

női 200 m gyors (elődöntő, Hosszú Katinka?, Verrasztó Evelyn?)

női 1500 m gyors (DÖNTŐ, Kapás Boglárka?, Késely Ajna?)

férfi 100 m hát (DÖNTŐ, Balog Gábor?)

női 100 m hát (DÖNTŐ, Hosszú Katinka?)

férfi 50 m mell (elődöntő, Financsek Gábor?)

női 100 m mell (DÖNTŐ, Sztankovics Anna?)

férfi 200 m pillangó (elődöntő, Cseh László?, Kenderesi Tamás?)

július 26., szerda:

Előfutamok 9.30:

férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik)

női 50 m hát (Joó Sára)

női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka)

férfi 200 m vegyes (Sós Dániel)

4×100 m vegyes vegyesváltó (Magyarország)

Elődöntők, döntők 17.30:

férfi 100 m gyors (elődöntő, Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)

férfi 800 m gyors (DÖNTŐ, Gyurta Gergely?)

női 200 m gyors (DÖNTŐ, Hosszú Katinka?, Verrasztó Evelyn?)

női 50 m hát (elődöntő, Joó Sára?)

férfi 50 m mell (DÖNTŐ, Financsek Gábor?)

férfi 200 m pillangó (DÖNTŐ, Cseh László?, Kenderesi Tamás?)

női 200 m pillangó (elődöntő, Szilágyi Liliána?, Hosszú Katinka?)

férfi 200 m vegyes (elődöntő, Sós Dániel?)

4x100m vegyes vegyesváltó (DÖNTŐ, Magyarország?)

július 27., csütörtök:

Előfutamok 9.30:

női 100 m gyors (Verrasztó Evelyn, Gyurinovics Fanni)

férfi 200 m hát (Telegdy Ádám, Bernek Péter)

férfi 200 m mell (Gyurta Dániel)

női 200 m mell (Sebestyén Dalma)

női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)

Elődöntők, döntők 17.30:

férfi 100 m gyors (DÖNTŐ, Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)

női 100 m gyors (elődöntő, Verrasztó Evelyn?, Gyurinovics Fanni?)

férfi 200 m hát (elődöntő, Telegdy Ádám?, Bernek Péter?)

női 50 m hát (DÖNTŐ, Joó Sára?)

férfi 200 m mell (elődöntő, Gyurta Dániel?)

női 200 m mell (elődöntő, Sebestyén Dalma?)

női 200 m pillangó (DÖNTŐ, Szilágyi Liliána?, Hosszú Katinka?)

férfi 200 m vegyes (DÖNTŐ, Sós Dániel?)

női 4×200 m gyorsváltó (DÖNTŐ, Magyarország?)

július 28., péntek:

Előfutamok 9.30:

férfi 50 m gyors (Takács Krisztián, Lobanovszkij Maxim)

női 800 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)

női 200 m hát (Hosszú Katinka, Burián Kata)

férfi 100 m pillangó (Cseh László, Milák Kristóf)

női 50 m pillangó (Molnár Flóra)

férfi 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)

Elődöntők, döntők 17.30:

férfi 50 m gyors (elődöntő, Takács Krisztián?, Lobanovszkij Maxim?)

női 100 m gyors (DÖNTŐ, Verrasztó Evelyn?, Gyurinovics Fanni?)

férfi 200 m hát (DÖNTŐ, Telegdy Ádám?, Bernek Péter?)

női 200 m hát (elődöntő, Hosszú Katinka?, Burián Kata?)

férfi 200 m mell (DÖNTŐ, Gyurta Dániel?)

női 200 m mell (DÖNTŐ, Sebestyén Dalma?)

férfi 100 m pillangó (elődöntő, Cseh László?, Milák Kristóf?)

női 50 m pillangó (elődöntő, Molnár Flóra?)

férfi 4×200 m gyorsváltó (DÖNTŐ, Magyarország?)

július 29., szombat:

Előfutamok 9.30:

férfi 1500 m gyors (Kalmár Ákos, Rasovszky Kristóf)

női 50 m gyors (Molnár Flóra)

férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Balog Gábor)

női 50 m mell (Sztankovics Anna)

4×100 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)

Elődöntők, döntők 17.30:

férfi 50 m gyors (DÖNTŐ, Takács Krisztián?, Lobanovszkij Maxim?)

női 50 m gyors (elődöntő, Molnár Flóra?)

női 800 m gyors (DÖNTŐ, Kapás Boglárka?, Késely Ajna?)

férfi 50 m hát (elődöntő, Bohus Richárd?, Balog Gábor?)

női 200 m hát (DÖNTŐ, Hosszú Katinka?, Burián Kata?)

női 50 m mell (elődöntő, Sztankovics Anna?)

férfi 100 m pillangó (DÖNTŐ, Cseh László?, Milák Kristóf?)

női 50 m pillangó (DÖNTŐ, Molnár Fóra?)

4×100 m vegyes gyorsváltó (DÖNTŐ, Magyarország?)

július 30., vasárnap:

Előfutamok 9.30:

férfi 400 m vegyes (Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely)

női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

férfi 4×100 m vegyesváltó (Magyarország?)

női 4×100 m vegyesváltó (Magyarország?)

Döntők 17.30:

férfi 1500 m gyors (Kalmár Ákos?, Rasovszky Kristóf?)

női 50 m gyors (Molnár Flóra?)

férfi 50 m hát (Bohus Richárd?, Balog Gábor?)

női 50 m mell (Sztankovics Anna?)

férfi 400 m vegyes (Verrasztó Dávid?, Gyurta Gergely?)

női 400 m vegyes (Hosszú Katinka?, Jakabos Zsuzsanna?)

férfi 4×100 m vegyesváltó (Magyarország?)

női 4×100 m vegyesváltó (Magyarország?)

A 17. vizes világbajnokság vízilabdatornáját július 16. és 29. között rendezik a Margitszigeten.

július 16., vasárnap:
nők, 1. forduló:
A csoport:
Olaszország-Kanada 9.30
Brazília-Kína 10.50
B csoport:
Új-Zéland – Spanyolország 12.10
Dél-afrikai Köztársaság – Egyesült Államok 13.30
C csoport:
Hollandia-Franciaország 17.30
Magyarország-Japán 20.10
D csoport:
Ausztrália-Kazahsztán 18.50
Oroszország-Görögország 21.30

július 17., hétfő:
férfiak, 1. forduló:
A csoport:
Brazília-Kazahsztán 9.30
Montenegró-Kanada 10.50
B csoport:
Franciaország-Olaszország 12.10
Magyarország-Ausztrália 20.10
C csoport:
Spanyolország-Görögország 13.30
Szerbia – Dél-afrikai Köztársaság 17.30
D csoport:
Egyesült Államok-Horvátország 18.50
Japán-Oroszország 21.30

július 18., kedd:
nők, 2. forduló:
A csoport:
Kína-Kanada 18.50
Olaszország-Brazília 21.30
B csoport:
Egyesült Államok-Spanyolország 9.30
Új-Zéland – Dél-afrikai Köztársaság 10.50
C csoport:
Japán-Hollandia 12.10
Magyarország-Franciaország 20.10
D csoport:
Görögország-Kazahsztán 13.30
Ausztrália-Oroszország 17.30

július 19., szerda:
férfiak, 2. forduló:
A csoport:
Kanada-Kazahsztán 18.50
Brazília-Montenegró 21.30
B csoport:
Franciaország-Ausztrália 9.30
Magyarország-Olaszország 20.10
C csoport:
Dél-afrikai Köztársaság – Görögország 10.50
Spanyolország-Szerbia 12.10
D csoport:
Oroszország-Horvátország 13.30
Egyesült Államok-Japán 17.30

július 20., csütörtök:
nők, 3. forduló:
A csoport:
Olaszország-Kína 13.30
Brazília-Kanada 17.30
B csoport:
Új-Zéland – Egyesült Államok 18.50
Dél-afrikai Köztársaság – Spanyolország 21.30
C csoport:
Japán-Franciaország 9.30
Magyarország-Hollandia 20.10
D csoport:
Ausztrália-Görögország 10.50
Oroszország-Kazahsztán 12.10

július 21., péntek:
férfiak, 3. forduló:
A csoport:
Brazília-Kanada 17.30
Montenegró-Kazahsztán 18.50
B csoport:
Magyarország-Franciaország 20.10
Ausztrália-Olaszország 21.30
C csoport:
Spanyolország – Dél-afrikai Köztársaság 9.30
Szerbia-Görögország 10.50
D csoport:
Egyesült Államok-Oroszország 12.10
Japán-Horvátország 13.30

július 22., szombat:
nők:
a 13-16. helyért:
A4-B4 10.30
C4-D4 12.00
a negyeddöntőbe jutásért:
A2-B3 17.30
A3-B2 19.00
C2-D3 20.30
C3-D2 22.00

július 23., vasárnap:
férfiak:
a 13-16. helyért:
A4-B4 10.30
C4-D4 12.00
a negyeddöntőbe jutásért:
A2-B3 17.30
A3-B2 19.00
C2-D3 20.30
C3-D2 22.00

július 24., hétfő:
nők:
a 15. helyért 9.30
a 13. helyért: 10.50
a 9-12. helyért:
12.10 és 13.30
negyeddöntő:
A1-C2/D3 14.50
B1-C3/D2 16.10
C1-A2/B3 20.30
D1-A3/B2 22.00

július 25., kedd:
férfiak:
a 15. helyért 9.30
a 13. helyért: 10.50
a 9-12. helyért:
12.10 és 13.30
negyeddöntő:
A1-C2/D3 14.50
B1-C3/D2 16.10
C1-A2/B3 20.30
D1-A3/B2 22.00

július 26., szerda
nők:
a 11. helyért: 10.30
a 9. helyért: 12.00
az 5-8. helyért:
13.30 és 15.00
elődöntő:
A1-C2/D3 győztese – B1-C3/D2 győztese 20.30
C1-A2/B3 győztese – D1-A3/B2 győztese 22.00

július 27., csütörtök:
férfiak:
a 11. helyért: 10.30
a 9. helyért: 12.00
az 5-8. helyért:
13.30 és 15.00
elődöntő:
A1-C2/D3 győztese – B1-C3/D2 győztese 20.30
C1-A2/B3 győztese – D1-A3/B2 győztese 22.00

július 28., péntek:
nők:
a 7. helyért 12.00
az 5. helyért 13.30
a 3. helyért 15.00
döntő 20.30

július 29., szombat:
férfiak:
a 7. helyért 12.00
az 5. helyért 13.30
a 3. helyért 15.00
döntő 20.30

A 17. vizes világbajnokság szinkronúszó versenyeit július 14. és 22 között rendezik a Városligetben.

Július 14., péntek:

egyéni technikai, selejtező 11.00 (Kiss Szofi)

páros technikai, selejtező (Kiss Szofi, Schwarcz Anett) 16.00

július 15., szombat:

egyéni technikai, döntő (Kiss Szofi?) 11.00

vegyespáros technikai, selejtező 19.00

július 16., vasárnap:

páros technikai, döntő (Kiss Szofi, Schwarcz Anett?) 11.00

csapat technikai, selejtező (Magyarország) 19.00

július 17., hétfő:

vegyespáros technikai, döntő 11.00

egyéni szabad gyakorlat, selejtező (Kiss Szofi) 19.00

július 18., kedd:

csapat technikai, döntő (Magyarország?) 11.00

páros, szabad gyakorlat, selejtező (Kiss Szofi, Schwarcz Anett) 19.00

július 19., szerda:

egyéni szabad gyakorlat, döntő (Kiss Szofi) 11.00

csapat, szabad gyakorlat, selejtező (Magyarország) 19.00

július 20., csütörtök:

páros, szabad gyakorlat, döntő (Kiss Szofi, Schwarcz Anett?) 11.00

szabad kombináció, selejtező 19.00

július 21., péntek:

csapat, szabad gyakorlat, döntő (Magyarország?) 11.00

vegyespáros, szabad gyakorlat, selejtező 19.00

július 22., szombat:

szabad kombináció, döntő 11.00

vegyespáros, szabad gyakorlat, döntő 19.00

A vizes világbajnokság műugró versenyeit július 14. és 22. között rendezik a Duna Arénában, míg az óriástoronyugrásra a Batthyány térnél felállított ideiglenes létesítményben kerül sor az utolsó három napon.

Műugrás:

július 14., péntek:

férfi 1 m, selejtező (Bóta Botond, Ligárt Ábel) 11.00

női 1 m, selejtező 16.00

július 15., szombat:

férfi szinkronműugrás, selejtező 10.00

vegyes szinkrontoronyugrás (DÖNTŐ) 13.00

női 1 m (DÖNTŐ) 16.00

férfi szinkronműugrás (DÖNTŐ) 18.30

július 16., vasárnap:

női szinkrontoronyugrás, selejtező 10.00

férfi 1 m (DÖNTŐ, Bóta Botond?, Ligárt Ábel?) 15.45

női szinkrontoronyugrás (DÖNTŐ) 18.30

július 17., hétfő:

női szinkronműugrás, selejtező 10.00

férfi szinkrontoronyugrás, selejtező (Somhegyi Krisztián) 13.00

női szinkronműugrás (DÖNTŐ) 16.00

férfi szinkrontoronyugrás (DÖNTŐ) 18.30

július 18., kedd:

női toronyugrás, selejtező (Kormos Villő) 10.00

női toronyugrás, elődöntő (Kormos Villő?) 15.30

3 és 10 m csapatverseny (DÖNTŐ) 18.30

július 19., szerda:

férfi 3 m, selejtező (Bóta Botond, Ligárt Ábel) 10.00

férfi 3 m, elődöntő (Bóta Botond?, Ligárt Ábel?) 15.30

női toronyugrás (DÖNTŐ, Kormos Villő?) 18.30

július 20., csütörtök:

női 3 m, selejtező (Fazekas-Gondos Flóra, Kormos Villő) 10.00

női 3 m, elődöntő (Fazekas-Gondos Flóra?, Kormos Villő?) 15.30

férfi 3 m (DÖNTŐ, Bóta Botond?, Ligárt Ábel?) 18.30

július 21., péntek:

férfi toronyugrás, selejtező (Somhegyi Krisztián) 10.00

férfi toronyugrás, elődöntő (Somhegyi Krisztián?) 15.30

női 3 m (DÖNTŐ, Fazekas-Gondos Flóra?, Kormos Villő?) 18.30

július 22., szombat:

vegyes szinkronműugrás (DÖNTŐ) 14.00

férfi toronyugrás (DÖNTŐ, Somhegyi Krisztián?) 17.00

Óriás-toronyugrás:

július 28., péntek:

nők (20 m, elődöntő) 12.30

férfiak (27 m, elődöntő) 14.00

július 29., szombat:

nők (20 m, DÖNTŐ) 12.15

július 30., vasárnap:

férfiak (27 m, DÖNTŐ) 12.00

A nyíltvízi úszóversenyeknek Balatonfüred lesz a házigazdája a vizes világbajnokságon július 15. és 21. között.

július 15., szombat:

férfi 5 km (Rasovszky Kristóf, Papp Márk) 10.00

július 16., vasárnap:

női 10 km (Olasz Anna, Sömenek Onon Kata) 10.00

július 18., kedd:

férfi 10 km (Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel) 10.00

július 19., szerda:

női 5 km (Novoszáth Melinda, Juhász Janka) 10.00

július 20., csütörtök:

csapatverseny (Magyarország) 10.00

július 21., péntek:

férfi 25 km (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf) 8.30

női 25 km (Olasz Anna, Sömenek Onon Kata) 8.30

Kapcsolódó Cikkek