EUR: 325,97 Ft
CHF: 294,31 Ft
2019. július 17., szerda
Endre, Elek

Sport

Műugrás: Az éremtáblázat, a dobogósok és a magyarok helyezései

A műugrás dobogósai és a magyarok helyezései a magyarországi vizes világbajnokságon:

férfi 1 m:


1. Peng Csien-feng (Kína)

2. Ho Csao (Kína)


3. Giovanni Tocci (Olaszország)

…44. BÓTA BOTOND

…49. LIGÁRT ÁBEL

férfi 3 m:

1. Hszie Sze-ji (Kína)

2. Patrick Hausding (Németország)

3. Ilja Zaharov (Oroszország)

…51. BÓTA BOTOND

…54. LIGÁRT ÁBEL

férfi toronyugrás:

1. Thomas Daley (Nagy-Britannia)

2. Csen Aj-szen (Kína)

3. Jang Csi-an (Kína)

…27. SOMHEGYI KRISZTIÁN

férfi szinkronműugrás:

1. Ilja Zaharov, Jevgenyij Kuznyecov (Oroszország)

2. Hszie Sze-ji, Cao Jüan (Kína)

3. Oleg Kolodij, Ilja Kvasa (Ukrajna)

férfi szinkrontoronyugrás:

1. Csen Aj-szen, Jang Hao (Kína)

2. Alekszandr Bondar, Viktor Minibajev (Oroszország)

3. Patrick Hausding, Sascha Klein (Németország)

női 1 m:

1. Maddison Keeney (Ausztrália)

2. Nagyezsda Bazsina (Oroszország)

3. Elena Bertocchi (Olaszország)

női 3 m:

1. Si Ting-mao (Kína)

2. Vang Han (Kína)

3. Jennifer Abel (Kanada)

női toronyugrás:

Jun Hoong Cheong (Malajzia)

2. Si Ja-csie (Kína)

3. Zsen Csien (Kína)

…28. KORMOS VILLŐ

női szinkronműugrás:

1. Si Ting-mao, Csang Ja-ni (Kína)

2. Melissa Citrini Beaulieu, Jennifer Abel (Kanada)

3. Krisztina Ilinyih, Nagyezsda Bazsina (Oroszország)

…17. KORMOS VILLŐ, FAZEKAS-GONDOS FLÓRA

női szinkrontoronyugrás:

1. Zsen Csien, Si Ja-csie (Kína)

2. Kim Mi-rae, Kim Kuk-jang (Koreai NDK)

3. Jun Hoong Cheong, Pandelela Pamg (Malajzia)

vegyes szinkronműugrás:

1. Vang Han, Li Cseng (Kína)

2. Grace Reid, Thomas Daley (Nagy-Britannia)

3. Jennifer Abel, Francois Imbeau-Dulac (Kanada)

vegyes szinkrontoronyugrás:

1. Zsen Csüan, Lien Csün-csie (Kína)

2. Lois Toulson, Matthew Lee (Nagy-Britannia)

3. Kim Mi Re, Hjon Il Mjong (Koreai NDK)

csapatverseny, 3 és 10 m:

1. Franciaország (Laura Marino, Matthieu Rosset)

2. Mexikó (Rommel Pacheco Marrufo, Viviana del Angel Peniche)

3. Egyesült Államok (Krysta Palmer, David Dinsmore)

A műugrás éremtáblázata a magyarországi vizes világbajnokságon:

arany ezüst bronz

Kína 8 5 2

Oroszország 1 2 2

Nagy-Britannia 1 2 –

Malajzia 1 – 1

Ausztrália 1 – –

Franciaország 1 – –

Kanada – 1 2

Koreai NDK – 1 1

Németország – 1 1

Mexikó – 1 –

Olaszország – – 2

Egyesült Államok – – 1

Ukrajna – – 1

Kapcsolódó Cikkek