CHF: 292,14 Ft
2019. június 24., hétfő
Iván

Orosz siker az utolsó szinkronúszó számban

Az orosz Alekszandr Malcev, Mihaela Kalancsa duó nyerte a vegyes párosok szabad gyakorlat versenyét a magyarországi vizes világbajnokság szombati versenynapján, a Városligetben. Ez volt az utolsó szinkronúszó szám a vb-n.

Másodikként az olaszok, harmadikként pedig az amerikaiak kettőse zárt.

A sportág legfiatalabb versenyszáma a vegyes páros, amely két éve, Kazanyban debütált a világbajnokság programjában.

Kenderesi csak a világbajnokságig fogja vissza magát

Kenderesi Tamás szinte „kiéhezve” utazik el a július 12-én rajtoló dél-koreai úszó világbajnokságra. Az olimpiai bronzérmes versenyző szinte edzésből próbálja a lehető legjobbat kihozni magából a vb-n.

• Másodszor bajnok a Szombathely

Másodszor bajnok a Szombathely

A Szombathely idegenben 96-89-re legyőzte a Körmendet pénteken a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 3-0-ra megnyerte a párharcot, és története második bajnoki címét szerezte meg.

• Aranyérmes sportolók lepték meg a hátrányos helyzetű gyermekeket

Aranyérmes sportolók lepték meg a hátrányos helyzetű gyermekeket

Újabb felbecsülhetetlen értékű aranytárgyak érkeztek Az Inkák Aranya kiállításra. Kovács Kokó István, Fodor Rajmund és Madaras Norbert egy-egy olimpiai, Verrasztó Dávid pedig egy Európa-bajnoki aranyérmet hozott a kiállításra, és hátrányos helyzetű gyerekeknek meséltek élettapasztalataikról.