2020. május 26., kedd
Evelin, Fülöp

Egyéb Veszprém

Veszprémi siker a Bajnokok Ligája első hazai fordulójában!

Lékai és Nagy vezetésével négygólos hátrányból fordított a Telekom Veszprém a vendég Flensburg ellen a kézilabda-BL szombati játéknapján. A mérkőzés mindvégig szoros küzdelmet hozott, a Flensburg játékosai keményen megdolgoztatták a vendéglátó veszprémieket.

Az első félidő még egygólos hazai előnnyel ért véget (15-14), a második játékrészben azonban hamar ellentámadásba lendültek a németek. A Telekom csapata végül 18-22-ről fordított, és a félidei különbséget visszaállítva 28-27 arányban nyert.

Kemény csatát hozott az első hazai BL-meccs (fotó: Tál Dominik)