CHF: 280,67 Ft
2018. október 16., kedd
Gál

Berizzo a szünetben közölte játékosaival, hogy rákos

Elképesztő hajrával mentett pontot a Sevilla a Liverpool elleni BL-meccsen. Eduardo Berizzo mester a  szünetben, 3-0-s angol vezetésnél közölte játékosaival, hogy prosztatarákja van. Érte harcoltak a játékosok.

A 2005-ös isztambuli Bajnokok Ligája-döntőt idézte a keddi Sevilla–Liverpool találkozó (3-3). Tizenkét éve a Milan ellen háromgólos hátrányból felállva nyerte meg a finálét az angol csapat, ezúttal azonban ő volt a szenvedő fél. Andalúziában a Pool alig fél óra alatt behozhatatlannak tűnő, háromgólos előnyt szerzett, de a második félidőben Yassim Ben Yedder is duplázni tudott, majd a hosszabbításban, a 92. percben egy szöglet után Guido Pizarro lőtt a hálóba, így lett 3-3. Az egyenlítő gól után az egész csapat a 48 éves argentin edző, Berizzo nyakába ugrott, hogy vele ünnepelje a hihetetlen döntetlent, amellyel a Sevilla versenyben van a csoportelsőségért.

Mint utóbb kiderült, az edző a szünetben árulta el fejüket lógató játékosainak, hogy rákos, amivel sokkolta és felspannolta őket.

– Azzal a tudattal léptünk pályára, hogy a szurkolók támogatásával a mesterért harcolunk – nyilatkozta Éver Banega, a Sevilla középpályása. – Mindannyiunk számára ő a legfontosabb. Vallomása doppingolt bennünket, mindenki a maximumot akarta kihozni magából.