2018. november 18., vasárnap
Jenő

Egyéb Kecskemét

Az élen járnak a bányaisok

A közelmúltban tartották meg a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredményhirdetését, ahová összesen 36 bányais tanulót és felkészítő tanáraikat várták.

Az iskola ismét elnyerte a Dél-alföldi Régió Legeredményesebb nyolcosztályos gimnáziuma kupát, illetve hat évfolyamon bizonyult bányais tanuló a legjobbnak.


A verseny első fordulójában 63 781 diák oldotta meg a kitűzött feladatokat, ebből több mint 14 ezren határon túli magyarok. A mostani ünnepségen a megyei forduló legjobbjait jutalmazták

A díjazottak névsora:

5. évfolyam:
1. Petrányi Lilla 5.A, 6. Nagy Korina Vanda 5.A (felkészítő tanárok: dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné), 7. Mihó Maja (dr. Lukács Lajos), 16. Halasi Áron 5.B, 17. Bóta Benedek 5.B (Kiss Róbert, Brenyó Mihályné), 19. Kovács-Bánhalmi Hédi Zita 5.A (dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné)


6. évfolyam:
1. Ecsédi Dániel 6.A, 3. Nyikos Botond Tamás 6.A, 5. Nyíri Kata Luca 6.A, 6. Mihalik Sára 6.A, 11. Bogár-Szabó Mihály 6.A, 13. Hegedűs Bálint 6.A (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit), Rácz Boglárka 6.B (Badó Zsolt), 19. Bakos Péter Levente (Varga József)

7. évfolyam:
3. Kohut Márk 7.B (Kiss Róbert, Csordás Mihály), 8. Józsa Tamara 7.B (Kiss Róbert), 9. Ádány Balázs 7.A (Halász Alexandra, Csordás Mihály), 11. Hegedűs Panni 7.B  (Kiss Róbert), Dong Yifan 7.A (Halász Alexandra), 13. Márhoffer Soma 7.A (Halász Alexandra, Csordás Mihály), 14. Labancz Barnabás 7.A, 15. Zelenyánszki András 7.A (Halász Alexandra)

8. évfolyam:
1. Török Ágoston 8.A (Varga József, Csordás Péter), 2. Faragó Tamás 8.A (Varga József), 4. Mihalik Bálint 8.A (Varga József, Csordás Péter), Zsigó Dávid 8.A (Varga József, Brenyó Mihály, Brenyó Mihályné), 10. Csongor Bálint 8.A, 15. Bodnár Levente 8.A (Varga József)

9. évfolyam:
4. Dúl András 9.A (Halász Alexandra), 5. Ipacs Kornél 9.A (Halász Alexandra, Csordásné Szécsi Jolán)

10. évfolyam:
3. Mihalik Dániel 10.A, 5. Szász Attila 10.A (Varga József)

11. évfolyam:
1. Csörgő Dávid 11.A (Reiterné Makra Zsuzsanna), 3. Csőszi Tibor 11.B (Szittyai István), 4. Hermann Péter Pál 11.B (Reiterné Makra Zsuzsanna, Varga József)

12. évfolyam:
1. Simon Dániel Gábor 12.A (Varga József, Dobos Sándor, Pósa Lajos)

Kapcsolódó Cikkek

  • Rossz a menetrend!

    Rossz a menetrend!

    Egy rejtettkamerás felvétel szerint az ütemezés miatt késnek a városban közlekedő buszok.

  • Márton-napi vigadalom

    Márton-napi vigadalom

    Szekszárdon november 10-én és 11-én szervezték meg a Márton-napi rendezvényt, amelyet negyedik alkalommal rendezett meg a város.

  • Még tizennégy fellépő

    Még tizennégy fellépő

    Újabb három külföldi és tizenegy magyar zenekar fellépését jelentette be a Rockmaraton szervező csapata.