Zsófia

Kilenc érmet szereztünk az uszonyosúszó-világbajnokságon

Bukor Ádám ezüstérmével zárult – magyar szempontból – a belgrádi uszonyosúszó-világbajnokság. A Magyar Búvár Szakszövetség információi szerint Bukor 800 méteres felszíni úszásban lett második.

Bukor Ádám 800 méteren ezüstérmet szerzett

A női 4X100 méteres váltó jól selejtezett: a negyedik legjobb idővel bejutott a fináléba. A Varga Krisztina, Blaszák Lilla, Szűcs Rebeka, Senánszky Petra kvartett a döntőben végül a hatodik helyet szerezte meg. A belgrádi uszonyosúszó-világbajnokságon Magyarország az éremtáblázaton a negyedik helyen zárt, miután a magyarok 3 aranyat, 3 ezüstöt és 3 bronzérmet szereztek.

• Jövőre is a világcsoportban folytatjuk

Jövőre is a világcsoportban folytatjuk

Jól sikerült Davis-kupa-csapatunk túlórája: a hétfőre áthúzódó meccsen Balázs Attila 6:4, 7:5-re verte Ilja Marcsenkót, s ezzel Magyarország 3:2-re nyert Ukrajna ellen, és jövőre is a világcsoportban szerepelhet.

• Ronaldo könnyezve beszélt édesapjáról

Ronaldo könnyezve beszélt édesapjáról

Könnyekben tört ki egy régi videofelvétel láttán Cristiano Ronaldo. A Juventus portugál futballcsillaga a Good Morning Britain című tévéműsorban vendégeskedett, amely során az ismert riporterrel, Piers Morgannel beszélgetett.

• Magyarok is pályára lépnek a BL-ben

Magyarok is pályára lépnek a BL-ben

Hosszas várakozás után ma este kezdetét veszi a labdarúgó Bajnokok Ligája 2019/20-as idényének csoportköre. A selejtezők során eddig 91 mérkőzést játszottak le Európa legjobb csapatai, amelyeken összesen 240 gól született, meccsenként 2,64 találatot láthattunk.