2018. szeptember 19., szerda
Vilhelmina

Olasz Anna ezüstérmes a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyén

A nyíltvízi úszó Olasz Anna ezüstérmet szerzett 25 kilométeren a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) UltraMarathon Swim Series elnevezésű sorozatának harmadik állomásán, a macedóniai Ohridban.

A magyar versenyző klubja, a Szegedi Úszó Egylet arról számolt be, hogy a szombati viadalt az olasz Barbara Pozzobon nyerte, a harmadik pedig honfitársa, Alice Franco lett.

A 24 éves Olasz Anna 2015-ben Kazanyban ezüstérmes volt ezen a távon, a Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságon, a hónap közepén, hatodikként csapott célba.