2019. június 26., szerda
János, Pál

Egyéb Szekszárd

Díjazták a legjobbakat

A Szekszárdi Sportközpont hagyományaihoz híven az év első pénteki napján rendezi meg a Szekszárdi Sportközpont atlétikai szakosztályának díjátadó gáláját. Január negyedikén díjazták azokat a sportolókat, akik kimagasló eredményeket értek el 2018-ban, továbbá azokat az edzőket és szülőket is jutalmazták, akik munkájukkal segítették a versenyzőket.

Csillag Balázs (balra), a Szekszárdi Sportközpont Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatója díjazta a legjobbakat  Fotó: Nagy Nándor

Frei Nóra országos bajnok volt 300 méteres síkfutásban, Barabás Kata magasugrásban lett országos bajnok fedett pályán. Felkl Benjamin 1000 méteres akadályfutásban állhatott dobogóra a Miskolcon megrendezett Újonc Országos Bajnokságon, míg Sipos Kata a Serdülő Liga versenysorozatában döntős helyekkel vétette észre magát. Őry Tamás az U23-as korosztályban két bronzérmet szerzett a bajnokságban távol- és hármasugrásban. Ez utóbbi versenyszámban tagja volt az U23-as válogatottnak Krakkóban.

4. Németh Mátyás – fedett pályán ezüst

5. Zsiga Levente – magasugrásban ezüst, 2x váltóban ezüst – májusban kapcsolódott be

6. Barna Tamás – 2x váltóban ezüst, négypróbában ezüst – májusban kapcsolódott be

7. Őry Tamás – a tavalyi első bronz után 2 bronz távol- és hármasugrásban, a válogatott tagja