CHF: 289,57 Ft
2019. május 20., hétfő
Bernát, Felícia

A Manchester City az első döntős

Elsőként a Manchester City jutott be a döntőbe az angol labdarúgó FA Kupában, miután a szombati elődöntőben 1-0-ra legyőzte a Brightont a londoni Wembley Stadionban.

A bajnoki címvédő csapat gólját a brazil Gabriel Jesus szerezte a 4. percben.

A másik elődöntőt vasárnap játsszák, míg a fináléra május 18-án kerül sor, ugyancsak a Wembleyben.

Tizenkét aranyat szereztünk a budapesti kick-box világkupán

Minden szempontból sikeres volt a fővárosi BOK Sportcsarnokban lebonyolított kick-box világkupa. Az immár 25. alkalommal megrendezett versenyen rekordlétszámú mezőny, 42 ország közel 1700 sportolója indult. A magyar versenyzők teljesítették a hazai szövetség céljait, miután 12 felnőtt aranyéremmel felülmúlták a tavalyi szereplést.

• Óriási lépés Tokió felé

Óriási lépés Tokió felé

A harmadik helyen végzett Hárspataki Gábor az Isztambulban megrendezett olimpiai kvalifikációs karate versenyen. A 102 ország 1800 sportolójának részvételével lebonyolított viadalon az MTK versenyzője a 75 kg-os súlycsoportban 190 induló között lett bronzérmes – olvasható a kizárólag magyar sportolókkal és magyar sporteseményekkel foglalkozó misportunk.