CHF: 305,59 Ft
2019. szeptember 21., szombat
Máté, Mirella

Cseh László: Még nincs újabb szerelem

Cseh László újra bizonyított, 33 évesen hússzor indult az ob-n, és nyert további hat érmet. Eddig 159-szer állhatott fel a dobogóra, és 111 aranyérmet nyert a nagy medencés ob-n.

Egy aprócska tüske azért maradt a klasszisban, hiszen egyik kedvenc számában, 200 pillangón nem sikerült kiharcolnia a világbajnoki részvétel jogát, így alighanem „csak” 50 és 100 méter pillangón, illetve 200 vegyesen indulhat a nyári, kvangdzsui világbajnokságon. Igaz, a gyilkosnak számító vegyest az utóbbi időben egy kicsit háttérbe szorította a pillangó kedvéért. Mindenesetre a szám újabb ob-aranyérme után elárulta, 2017 óta nem volt olyan úszása, amelyre jó volt visszaemlékezni.

– Hosszú idő után randiztam ismét a vegyessel, de egyelőre nem lobbant lángra újra a szerelem – mondta sokat sejtetően Cseh, amelyből talán az is kiderül, hogy a vb-n inkább a pillangóra koncentrál.

Debrecen, 2019. március 28.
A későbbi győztes Cseh László a 200 méteres vegyesúszás döntőjében az úszók országos bajnokságán a Debreceni Sportuszodában 2019. március 28-án.