2019. december 10., kedd
Judit

Belföld

Feldolgozótermi (nyomdai) leszedő álláslehetőség

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár-, gasztro-, ifjúsági és sportmagazin-portfóliójával, digitális médiatermékeivel, nyomdáival Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely közel 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A Mediaworks Hungary Zrt. XXII. kerületi nyomdájába feldolgozótermi (nyomdai) leszedőt keres.

FELDOLGOZÓTERMI

(NYOMDAI) LESZEDŐ

FELADATOK:

  • a nyomógép által nyomtatott kész és félkész termék leszedése,

raklapra helyezése

  • a feldolgozóberendezések kiszolgálása, mellékletek ellenőrzése
  • a feldolgozógépek alapszintű kezelése, üzemeltetése
  • a gépek és a környezet tisztán tartása, meghatározott

karbantartások, tisztítások elvégzése felügyelet alatt

ELVÁRÁSOK:

  • előképzettséget, szakképzettséget nem igényel
  • megbízhatóság
  • önálló, pontos munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • azonos vagy hasonló munkakörben szerzett gyártósori tapasztalat
  • műszaki érzék

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távra szóló, stabil munkalehetőség
  • nagyvállalati háttér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • 2 műszakos munkarend (nappal/éjszaka) 8–12 órás

munkavégzéssel, valamint hétvégi munkavégzés

  • előrelépési lehetőség: a jó műszaki érzékkel és érdeklődéssel

bíró kollégákat a betanítást követően, FELDOLGOZÓTERMI

GÉPKEZELŐ munkakörben alkalmazzuk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest XXII. kerület, HARBOR ipari park

A jelentkezéseket a [email protected] e-mail-címre várjuk

Kapcsolódó Cikkek