2019. december 09., hétfő
Natália

Belföld

Mechanikus szerelő álláslehetőség

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár-, gasztro-, ifjúsági és sportmagazin-portfóliójával, digitális médiatermékeivel, nyomdáival Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely közel 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A Mediaworks Hungary Zrt. XXII. kerületi nyomdájába mechanikus szerelőt keres.

MECHANIKUS SZERELŐ

FELADATOK:

  • rotációs nyomógépek (wifag, uniman) hibaelhárítása,

karbantartása

  • mellékletbehúzó gépek (ferag) hibaelhárítása,

  • nyomdai berendezések (oszlopozók, szállítószalagok, láncok

stb.) hibaelhárítása, karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • szakirányú, legalább középfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távra szóló, stabil munkalehetőség
  • nagyvállalati háttér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • 2 műszakos munkarend

ELŐNYT JELENT:

  • azonos vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest XXII. kerület, HARBOR ipari park

A jelentkezéseket

a [email protected] e-mail-címre várjuk

Kapcsolódó Cikkek